Schetsen en noteren op zwarte pagina’s, waar u ook werkt
Dit zwarte Sakura-schetsboek is geschikt voor wie onderweg wil tekenen, technieken wil oefenen of ideeën direct wil vastleggen. De zwarte pagina’s bieden een andere basis dan wit schetspapier: houd bij uw materiaalkeuze rekening met het contrast dat u op de donkere ondergrond wilt bereiken. Het papier is bedoeld voor verschillende technieken, waaronder inkt, potlood, oliepastel en houtskool.
Met een formaat van 13 x 21 cm neemt u het boek gemakkelijk mee naar een tekensessie op locatie. De 80 pagina’s van 140 g/m² bieden ruimte om studies, schetsen en notities te verzamelen. U kunt het ook gebruiken als notitieboek of voor bulletjournaling. Zo hoeft u ideeën niet over verschillende boekjes te verdelen.
Praktische details voor onderweg en aan uw bureau
De zwarte omslag past bij de zwarte pagina’s. Aan de zijkant zit een penhouder voor bijvoorbeeld een Pigma Micron-fineliners, Gelly Roll-gelpen of Koi Brush Pen. Achterin vindt u een envelop om kunstwerken in op te bergen. Het schetsboek is gelijmd ingebonden en het papier is FSC-gecertificeerd en chloorvrij.
Dit boek is vooral een passende keuze als u bewust op zwart papier wilt werken en een compact schetsboek zoekt dat ook ruimte biedt voor aantekeningen. Werkt u meestal op wit papier of wilt u kleuren en lichte details goed beoordelen, dan kan een standaard schetsboek met witte pagina’s beter aansluiten. Controleer bij het kiezen van uw tekenmateriaal of de kleur voldoende zichtbaar is op zwart papier.
- Zwarte pagina’s voor tekeningen en notities met een donkere ondergrond.
- 80 pagina’s schetspapier van 140 g/m² in het formaat 13 x 21 cm.
- Penhouder aan de zijkant en een envelop achterin voor kunstwerken.
Veel gestelde vragen
Voor welke tekenmomenten is dit schetsboek geschikt?
Het compacte formaat is geschikt om mee te nemen voor tekenwerk op locatie. U kunt er onder meer technieken met inkt, potlood, oliepastel of houtskool in oefenen en het boek daarnaast gebruiken voor notities of bulletjournaling.
Wat betekent werken op de zwarte pagina’s voor mijn materiaalkeuze?
De donkere ondergrond geeft een ander uitgangspunt dan wit schetspapier. Kies materiaal dat past bij het contrast dat u wilt bereiken; het papier is geschikt voor onder meer inkt, potlood, oliepastel en houtskool.
Wanneer kiest u dit boek in plaats van een schetsboek met witte pagina’s?
Kies deze uitvoering wanneer u specifiek op zwart papier wilt tekenen en een boek zoekt dat u ook voor aantekeningen kunt gebruiken. Een schetsboek met witte pagina’s past beter als u liever op een lichte ondergrond werkt.