Qrea Studio schilderdoek 40x50 cm voor acryl- en olieverf
Wilt u een schilderij maken op een doek dat al is voorbereid en stevig op een frame zit? Het witte schildersdoek Qrea Studio van 40 x 50 cm biedt een praktische basis voor schilderprojecten thuis, op een cursus of in een atelier. De dubbele gessolaag ondersteunt de hechting van verf, zodat u direct op het geprepareerde doek kunt werken.
Het doek bestaat uit 75% katoen en 25% polyester en heeft een gewicht van 250 gram. Die combinatie vormt het oppervlak voor uw schilderwerk; het doek is geschikt voor zowel acrylverf als olieverf. Het formaat geeft ruimte aan een compositie met meerdere onderdelen of een duidelijk onderwerp, zonder dat u meteen een groot doek nodig heeft.
Stevig gespannen doek met beschilderbare zijkanten
Het doek is strak gespannen op een houten spieraam van 2,3 cm dik en aan de achterkant vastgeniet. Daardoor blijven de zijkanten vrij om mee te beschilderen. Dat is handig wanneer u het werk zonder aparte lijst wilt presenteren en de beschilderde randen onderdeel wilt maken van het geheel. Het schilderdoek is geproduceerd in Europa.
Let bij uw keuze vooral op de afmetingen van uw ontwerp en de plek waar u het werk wilt ophangen of neerzetten. Een doek van 40 x 50 cm biedt meer werkruimte dan een klein oefendoek, maar vraagt ook om voldoende ruimte voor uw compositie. Controleer daarnaast of acryl- of olieverf past bij uw project. De dubbele gessopreparatie en het houten frame maken dit doek geschikt als geprepareerde ondergrond voor beide verfsoorten.
Belangrijkste kenmerken
- Formaat: 40 x 50 cm, met een wit doek.
- Doek van 75% katoen en 25% polyester, met een gewicht van 250 gram.
- Dubbel geprepareerd met gesso voor hechting van verf.
- Geschikt voor acryl- en olieverf.
- Houten spieraam van 2,3 cm dik; de zijkanten zijn beschilderbaar.
Veel gestelde vragen
Voor welke schilderprojecten is het formaat 40 x 50 cm geschikt?
Dit formaat biedt ruimte voor een uitgewerkte compositie zonder dat u een groot doek nodig heeft. Het is een praktische keuze voor een schilderij voor thuis, een cursus of een atelierproject; stem de maat af op uw ontwerp en de beschikbare ophangruimte.
Wat betekent de combinatie van katoen, polyester en dubbele gessopreparatie voor mijn verfkeuze?
Het doek bestaat uit 75% katoen en 25% polyester en is dubbel met gesso geprepareerd. Het is geschikt voor acryl- en olieverf, waarbij de gessolaag helpt bij de hechting van de verf.
Wanneer is dit doek een passende keuze in plaats van een kleiner schilderdoek?
Kies 40 x 50 cm wanneer uw onderwerp of compositie meer oppervlak vraagt dan een klein doek biedt. Houd er rekening mee dat u ook voldoende ruimte nodig heeft om het werk te plaatsen of op te hangen.