Steriel gerold snelverband voor eerste hulp
Het Heka gerold snelverband nr. 3 is bedoeld om bij eerste hulp een wond af te dekken en wondvocht op te nemen. Het steriele wondkussen heeft een hoog absorptievermogen en verkleeft niet aan de wond. Daardoor is dit verband praktisch wanneer u een wond wilt beschermen met een kussen dat niet aan het wondoppervlak hecht.
Het snelverband is geschikt voor gebruik in een EHBO-set of op een plek waar eerste hulp wordt verleend. Denk aan situaties waarin u een steriel verband nodig hebt dat bestaat uit zowel een wondkussen als een elastisch windsel. De gerolde, gecomprimeerde uitvoering is compact opgeborgen en kan worden uitgerold wanneer u het verband nodig hebt.
Elastisch windsel met zacht non-woven wondkussen
Deze uitvoering combineert een elastisch windsel met een zacht, ventilerend wondkussen van non-woven materiaal. Het kussen bestaat uit 70% viscose en 30% polyester. Het verband is sterk en hypoallergeen; de witte kleur maakt het eenvoudig herkenbaar als verbandmateriaal. Door de elasticiteit sluit het windsel aan rond het wondkussen.
Let bij uw keuze vooral op het type verband dat u nodig hebt: dit artikel is een compleet snelverband met een niet-verklevend wondkussen en elastisch windsel, geen los wondkompres. Controleer voor gebruik of de steriele verpakking intact is en kies een verband dat past bij de toepassing. Volg bij letsel waarvoor eerste hulp niet volstaat de gebruikelijke medische richtlijnen.
Praktische kenmerken
- Steriel snelverband voor eerste hulp
- Elastisch windsel met niet-verklevend non-woven wondkussen
- Hoog absorptievermogen, zacht en ventilerend
- Wondkussen van 70% viscose en 30% polyester
Veel gestelde vragen
In welke situatie is het Heka snelverband gerold nr. 3 een passende keuze?
Het is bedoeld voor eerste hulp wanneer u een steriel verband nodig hebt dat een wond afdekt en wondvocht absorbeert. De combinatie van wondkussen en elastisch windsel maakt het geschikt wanneer u beide onderdelen in één verband wilt gebruiken.
Wat is het voordeel van het non-woven wondkussen met viscose en polyester?
Het wondkussen bestaat uit 70% viscose en 30% polyester en is zacht, ventilerend en niet-verklevend. Het heeft bovendien een hoog absorptievermogen.
Waarom kiest u deze gerolde uitvoering in plaats van een los wondkussen?
Deze uitvoering bevat naast het wondkussen ook een elastisch windsel, zodat u een compleet snelverband gebruikt. Het verband is gecomprimeerd opgerold en bedoeld voor steriele eerste hulp.