Volwassen partyspel waarin u situaties op ernst rangschikt
Zoekt u een spel dat een gesprek op gang brengt en voor onverwachte discussies zorgt? Met Spel Shit Happens beoordelen spelers hoe erg uiteenlopende ongewenste situaties zijn. U plaatst de situaties op een schaal van 1 tot 100: van ‘niet zo erg’ tot ‘heel erg’. Daarna raadt u of een situatie milder, erger of ongeveer even erg is als een andere. Juist doordat iedereen situaties anders kan inschatten, ontstaan er vaak herkenbare en komische gesprekken.
Dit Nederlandstalige partyspel is bedoeld voor volwassenen vanaf 18 jaar. Het past bij een spelavond met vrienden, een borrel of een andere gelegenheid waarbij de groep zin heeft in humor over tegenslag en ongemakkelijke situaties. U hoeft geen feitjeskennis te hebben: het draait om inschatten, rangschikken en vergelijken. Daardoor kan het spel ook helpen om een gezelschap dat elkaar nog niet goed kent met elkaar in gesprek te brengen.
Geschikt voor kleine en grotere gezelschappen
Spel Shit Happens is geschikt voor twee spelers, maar ook voor groepen van drie of vier en gezelschappen met meer dan vier spelers. De speelduur is 30 tot 60 minuten, zodat u het kunt inzetten als een volledige activiteit of als onderdeel van een avond met meerdere spellen. De kaarten zijn van karton en het spel heeft een compact formaat van 114 × 48 × 165 mm.
Houd bij uw keuze rekening met de inhoudelijke toon: het spel draait om ongewenste en soms weerzinwekkende situaties die op een komische manier worden besproken. Dat maakt het vooral geschikt voor een volwassen groep die dit soort leedvermaak waardeert. Voor jonge spelers of een gezelschap dat liever luchtige, neutrale onderwerpen bespreekt, is een ander type partyspel mogelijk passender.
- Voor volwassenen vanaf 18 jaar.
- Geschikt voor twee spelers en grotere groepen.
- Rangschik situaties op een schaal van 1 tot 100 en vergelijk uw inschattingen.
- Speelduur van 30 tot 60 minuten; kaarten van karton.
Veel gestelde vragen
Voor welke spelavond is Shit Happens het meest geschikt?
Het spel past bij een volwassen spelavond of borrel waarbij spelers plezier hebben in het bespreken van ongemakkelijke en ongewenste situaties. De rangschikking en verschillende inschattingen zorgen voor gesprek en humor.
Kan dit spel ook met twee spelers worden gespeeld?
Ja, het spel is geschikt voor twee spelers en ook voor groepen van drie, vier of meer dan vier. De speelduur is 30 tot 60 minuten.
Wanneer kiest u dit spel in plaats van een ander partyspel?
Kies Shit Happens als u een Nederlandstalig partyspel zoekt waarin inschatten en situaties met elkaar vergelijken centraal staan. Het is minder passend als uw groep liever kennisvragen of onderwerpen zonder volwassen leedvermaak speelt.