Hygiënische steel van 150 cm voor professioneel schoonmaakwerk
In omgevingen waar hygiëne belangrijk is, kunnen naden en verbindingen het schoonmaken van schoonmaakmateriaal lastiger maken. De Vikan Ultra Hygiene steel is uit één stuk gemaakt. Daardoor is hij gemakkelijker te reinigen en te drogen en wordt het risico op kruisbesmetting aanzienlijk lager. Dat maakt deze rode bezemsteel geschikt voor professioneel gebruik in sectoren met hoge hygiëne-eisen, zoals de voedingsindustrie.
De steel is 150 cm lang en gemaakt van polypropyleen. Met de diameter van 34 mm ligt hij stevig en comfortabel in de hand, ook in koude omgevingen. De rode uitvoering kan bovendien helpen om deze steel visueel te onderscheiden van andere stelen. De steel heeft schroefdraad en is daardoor aan te sluiten op verschillende Vikan-bezems, borstels, vloertrekkers en schrapers. Zo kunt u de steel gebruiken met meerdere geschikte schoonmaakaccessoires uit het Vikan-assortiment.
Waarop letten bij uw keuze?
Controleer vóór aanschaf of het schoonmaakaccessoire dat u wilt gebruiken een passende Vikan-schroefdraadaansluiting heeft. Denk daarnaast na over de werkomgeving: de lengte van 150 cm en de grip van de 34 mm dikke steel moeten aansluiten bij de taken en gebruikers. De constructie uit één stuk is vooral praktisch wanneer u de steel regelmatig grondig wilt reinigen en drogen.
Deze uitvoering is bedoeld voor wie een hygiënische steel zoekt die met verschillende Vikan-schoonmaakgereedschappen kan worden gecombineerd. Voor toepassingen waarbij een goede grip in koude omstandigheden en eenvoudige reiniging belangrijk zijn, biedt de Ultra Hygiene-uitvoering duidelijke praktische voordelen ten opzichte van een steel met moeilijker te reinigen naden of verbindingen.
- Uit één stuk gemaakt om reinigen en drogen te vereenvoudigen.
- 150 cm lang, met een diameter van 34 mm.
- Polypropyleen steel met schroefdraad voor geschikte Vikan-accessoires.
- Rode uitvoering voor visuele herkenning.
Veel gestelde vragen
Voor welke werkomgevingen is deze Vikan Ultra Hygiene steel geschikt?
Deze steel is geschikt voor sectoren waar goede hygiëne vereist is, waaronder de voedingsindustrie. De uitvoering uit één stuk is gemakkelijker te reinigen en te drogen en helpt het risico op kruisbesmetting te verlagen.
Wat is het praktische voordeel van de 34 mm dikke polypropyleen steel?
De diameter van 34 mm en de materiaaleigenschappen zorgen voor een goede, comfortabele grip, ook in koude omgevingen. De steel is bovendien gemaakt uit één stuk, waardoor hij eenvoudiger te reinigen en te drogen is.
Wanneer kiest u deze steel in plaats van een standaard bezemsteel?
Kies deze uitvoering als hygiënisch reinigen en combineren met geschikte Vikan-bezems, borstels, vloertrekkers of schrapers belangrijk is. De schroefdraad maakt die aansluiting mogelijk; controleer wel of het gekozen accessoire daarop past.