Meer houvast bij leren en tekenen
De blauwe Maped Kidy Learn Concentration tekenset is ontwikkeld voor kinderen vanaf 6 jaar die tijdens het leren behoefte hebben aan extra zintuiglijke prikkels. De verschillende structuren en bewegende elementen geven kinderen iets om mee bezig te zijn terwijl ze tekenen of schoolwerk maken. Zo is de set bedoeld om de concentratie te ondersteunen en stress te verminderen, bijvoorbeeld tijdens een taak aan tafel of op school. Leerkrachten bevelen de set aan vanwege het stressreducerende effect en de ondersteuning van de concentratie.
De set bestaat uit vier schoolbenodigdheden met elk een eigen voel- of gebruikselement. De slijper heeft rotatieve elementen, softtouchtexturen, een reservoir en een afsluitbaar gat. De liniaal bevat sensoriële elementen, de gum heeft een structuur en het potlood is voorzien van een kauwtopper. Daarmee combineert deze tekenset praktische benodigdheden met kenmerken die kinderen tijdens het leren kunnen verkennen.
Wanneer past deze tekenset bij uw kind?
Deze uitvoering kan een passende keuze zijn als uw kind tijdens teken- of leermomenten baat heeft bij iets om te voelen of mee te bewegen. De onderdelen zijn gericht op gebruik in een schoolomgeving en combineren tekenen en schrijven met sensorische elementen. De kauwtopper kan voor kinderen die graag ergens op kauwen een onderscheidend onderdeel zijn. Houd er wel rekening mee dat kinderen hierin verschillen: een set met voelbare elementen sluit niet automatisch aan bij de voorkeur van ieder kind.
Let bij uw keuze vooral op de leeftijdsaanbeveling en op de manier waarop uw kind met sensorische prikkels omgaat. Deze set is geschikt vanaf 6 jaar. Wilt u vooral standaard tekenbenodigdheden zonder extra structuren of bewegende elementen, dan kan een gewone tekenset beter aansluiten. Kiest u juist voor een combinatie van schoolspullen en zintuiglijke elementen, dan biedt de Kidy Learn Concentration een gerichte uitvoering.
- Vier schoolbenodigdheden voor tekenen en leren
- Slijper met rotatieve elementen, softtouchtexturen en reservoir
- Liniaal met sensoriële elementen en gum met structuur
- Potlood met kauwtopper; geschikt vanaf 6 jaar
Veel gestelde vragen
Voor welke leermomenten is deze tekenset bedoeld?
De set is bedoeld voor kinderen vanaf 6 jaar en kan worden gebruikt tijdens tekenen en schoolwerk. De voelbare en bewegende elementen zijn ontworpen om de concentratie te ondersteunen en stress te verminderen.
Wat onderscheidt de slijper van een gewone puntenslijper?
Deze slijper heeft rotatieve elementen en softtouchtexturen. Ook heeft hij een reservoir en een gat dat kan worden afgesloten.
Wanneer kiest u deze set in plaats van een standaard tekenset?
Kies deze uitvoering als u naast schoolbenodigdheden ook sensorische elementen zoekt, zoals een gestructureerde gum, een liniaal met voelbare elementen en een potlood met kauwtopper. Voor een kind dat vooral gewone tekenmaterialen nodig heeft of weinig behoefte heeft aan zulke prikkels, kan een standaardset passender zijn.