Gele OWA-toner voor Brother-afdrukken met kleur
Met deze gele OWA-tonercartridge kunt u kleurendocumenten afdrukken met een Brother-printer die geschikt is voor de TN-245Y of TN-246Y. De toner is bedoeld voor wie regelmatig gele accenten, grafieken of andere kleuronderdelen print en een alternatief voor de originele cartridge zoekt. De afdrukkwaliteit is vergelijkbaar met die van het origineel.
Deze cartridge is refurbished en biedt een voordelige optie voor dagelijks printwerk, bijvoorbeeld op kantoor of thuis. De opbrengst is maximaal 2.200 pagina’s. Dat maakt de toner geschikt wanneer u een voorraad documenten met gele elementen wilt afdrukken zonder direct een originele cartridge te kiezen.
Controleer de printergeschiktheid en opbrengst
Controleer vóór aanschaf bij de specificaties onder ‘geschikt voor’ of uw Brother-printer vermeld staat. De aanduiding TN-245Y en de verwijzing naar TN-246Y helpen u bij het vergelijken met de cartridge die u nodig heeft, maar controleer altijd het printermodel zelf. Zo voorkomt u dat u een toner kiest die niet bij uw apparaat past.
De vermelde opbrengst van maximaal 2.200 pagina’s is een richtlijn voor de capaciteit; het aantal afdrukken hangt mede af van hoeveel geel uw documenten bevatten. Gebruikt u veel kleur in rapporten of presentaties, houd er dan rekening mee dat de daadwerkelijke opbrengst lager kan uitvallen dan het maximum. Voor ander printvolume kunt u ook de beschikbare alternatieven op type of model vergelijken.
- Gele refurbished OWA-tonercartridge als alternatief voor TN-245Y en TN-246Y.
- Afdrukkwaliteit vergelijkbaar met het origineel.
- Opbrengst tot maximaal 2.200 pagina’s.
Veel gestelde vragen
Voor welke Brother-printers is deze OWA-toner een passende keuze?
De toner is bedoeld voor Brother-printers die geschikt zijn voor TN-245Y of TN-246Y. Controleer de lijst ‘geschikt voor’ bij de specificaties aan de hand van uw printermodel.
Wat betekent een opbrengst van maximaal 2.200 pagina’s voor mijn printwerk?
De toner kan tot 2.200 pagina’s afdrukken. Dit maximum is vooral een bruikbare richtlijn als u vooraf wilt inschatten of de capaciteit past bij uw printvolume.
Waarom deze OWA-uitvoering kiezen in plaats van een originele toner?
Deze refurbished OWA-toner is een voordelig alternatief en levert volgens de productspecificatie afdrukken met een vergelijkbare kwaliteit als het origineel. Hij is een passende keuze als u een alternatief zoekt met een capaciteit tot 2.200 pagina’s.