Gele OWA-toner voor Brother-printers met TN-247Y
Wilt u gele afdrukken maken zonder een originele TN-247Y-toner te gebruiken? Deze refurbished tonercartridge van OWA is een alternatief voor de Brother TN-247Y. Hij is bedoeld voor gebruikers die gele tekst, grafieken of andere kleuraccenten afdrukken en daarbij een voordelige vervangende toner zoeken.
De afdrukken hebben een vergelijkbare kwaliteit als die van het origineel. Dat maakt deze toner geschikt voor bijvoorbeeld documenten waarin geel een rol speelt, zoals presentaties, rapporten en overzichten. De cartridge drukt tot 2.300 pagina’s af. Het daadwerkelijke aantal is afhankelijk van wat u print en hoeveel toner de afdrukken gebruiken.
Controleer de printercompatibiliteit
De modelaanduiding TN-247Y helpt u controleren of dit de juiste gele toner is voor uw printer. Kijk vóór aanschaf bij de specificaties onder ‘geschikt voor’ of uw Brother-printer ertussen staat. Zo voorkomt u dat u een cartridge kiest die niet bij uw printer past. Twijfelt u tussen verschillende toners? Vergelijk dan het cartridgetype en het printermodel, of vraag onze verkoopafdeling om advies.
Deze uitvoering is refurbished en biedt een alternatief voor wie de printer wil blijven gebruiken met een toner die bij de TN-247Y hoort. Kies dit artikel wanneer u specifiek een gele toner nodig hebt; voor andere afdrukkleuren is een andere kleuruitvoering nodig. Zo kunt u de toner afstemmen op de kleur die uw printer op dat moment nodig heeft.
Houd bij uw keuze rekening met uw verwachte printvolume. Met een capaciteit tot 2.300 pagina’s kan deze uitvoering passen bij regelmatig gebruik, maar bij veel printwerk kan een alternatief met een hogere capaciteit praktischer zijn. Bekijk daarvoor het aanbod aan alternatieven op type of model.
- Refurbished OWA-alternatief voor de Brother TN-247Y.
- Gele toner voor kleuraccenten en andere gele afdrukken.
- Tot 2.300 pagina’s afdrukcapaciteit.
- Controleer bij ‘geschikt voor’ of uw Brother-printer wordt genoemd.
Veel gestelde vragen
Voor welk printwerk is de OWA TN-247Y geel een passende keuze?
Deze toner is bedoeld voor Brother-printers die geschikt zijn voor de TN-247Y en voor afdrukken waarbij u geel nodig hebt. Denk aan documenten met gele tekst, grafieken of kleuraccenten.
Wat betekent de capaciteit van maximaal 2.300 pagina’s voor mijn printwerk?
U kunt met deze toner tot 2.300 pagina’s afdrukken. Het werkelijke aantal hangt af van de inhoud van uw documenten en het toner verbruik per afdruk.
Wanneer kies ik deze refurbished toner in plaats van een origineel?
Kies deze OWA-uitvoering als u een refurbished alternatief voor de TN-247Y zoekt en afdrukkwaliteit wilt die vergelijkbaar is met het origineel. Controleer eerst of uw Brother-printer bij ‘geschikt voor’ staat.