Cyaan toner voor HP-printers die CE741A gebruiken
Deze OWA-tonercartridge is een refurbished alternatief voor de HP CE741A. Ze is bedoeld voor wie regelmatig documenten met cyaanblauwe afdrukken maakt en een voordelig alternatief voor de originele cartridge zoekt. Denk aan rapporten, presentaties en andere documenten waarin kleur nodig is.
De afdrukkwaliteit is vergelijkbaar met die van het origineel. Met een opbrengst tot 7.300 pagina’s is deze cartridge geschikt wanneer u geregeld print en niet steeds een nieuwe toner wilt plaatsen. De daadwerkelijke opbrengst kan afhankelijk zijn van wat u afdrukt.
Controleer de printergeschiktheid vóór aankoop
De cartridge is gekoppeld aan model CE741A, maar dat alleen bevestigt niet dat ze in iedere HP-printer past. Controleer daarom bij de specificaties onder ‘geschikt voor’ of uw printermodel wordt genoemd. Zo voorkomt u dat u een toner kiest die niet bij uw printer past.
Deze uitvoering is refurbished en draagt het Nordic Swan-milieukeurmerk. Dat maakt de productkeuze relevant als u bij het vervangen van verbruiksartikelen ook op een milieukeurmerk wilt letten. De toner is blauw/cyaan; controleer of juist deze kleur nodig is voor uw printer en afdrukwerk.
Wilt u meer pagina’s kunnen printen of een andere uitvoering vergelijken, bekijk dan het alternatievenaanbod op basis van het cartridgetype of model. Voor hulp bij het vinden van een passend alternatief kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling.
- OWA-alternatief voor toner CE741A.
- Blauw/cyaan, met een opgegeven opbrengst tot 7.300 pagina’s.
- Refurbished en voorzien van het Nordic Swan-milieukeurmerk.
Veel gestelde vragen
Voor welk soort printwerk is deze OWA-toner met een opbrengst tot 7.300 pagina’s geschikt?
Deze uitvoering is geschikt voor regelmatig printwerk met cyaanblauwe afdrukken, zoals rapporten en presentaties. De opbrengst tot 7.300 pagina’s kan aantrekkelijk zijn wanneer u vaak print; het werkelijke aantal hangt mede af van de inhoud van uw documenten.
Wat is relevant aan de refurbished uitvoering en het Nordic Swan-keurmerk?
De cartridge is refurbished en draagt het Nordic Swan-milieukeurmerk. U kiest daarmee voor een alternatief met deze productkenmerken, naast de opgegeven opbrengst tot 7.300 pagina’s.
Wanneer kiest u deze OWA-uitvoering in plaats van een andere CE741A-cartridge?
Kies deze uitvoering wanneer u een voordelig OWA-alternatief zoekt dat bedoeld is voor CE741A en een vergelijkbare afdrukkwaliteit biedt als het origineel. Controleer eerst of uw HP-printer in de lijst ‘geschikt voor’ staat en of u cyaan nodig hebt.