STABILO Pen 68 in diepkoud grijs voor lijnen en kleurvlakken
De STABILO Pen 68/97 medium is een viltstift voor wie bij creatieve projecten een grijstint wil combineren met krachtige lijnen en ingevulde vlakken. Gebruik deze uitvoering bijvoorbeeld bij handlettering, journaling, sketchnotes of mandalakunst. De robuuste punt geeft de kleur gelijkmatig af en is geschikt voor zowel duidelijke lijnen als grotere tekenvlakken.
Ook bij tekenen en schilderen komt de veelzijdigheid van de Pen 68 van pas. U kunt de kleur met water mengen om aquareleffecten te maken. Zo kunt u binnen één project afwisselen tussen een duidelijke stiftlijn en een zachtere, gemengde kleuring. De schrijfbreedte is 1.0; houd er rekening mee dat deze uitvoering vooral uitblinkt in stevige lijnen en vlakken, niet in zeer fijne details.
Praktisch voor creatieve sessies
Werkt u aan een project waarbij u de stift regelmatig neerlegt? De punt kan tot 24 uur zonder dop zonder uit te drogen. Dat helpt om door te werken zonder telkens de dop terug te plaatsen. De dop en penbehuizing zijn gemaakt van 96% biobased kunststof volgens de massabalansbenadering. De Pen 68 wordt geproduceerd in Duitsland.
De kleur is grijs, met zwart als schrijfkleuraanduiding. Houd bij uw keuze rekening met het effect dat u wilt bereiken: voor krachtige lijnen, grotere vlakken en watervermengde kleureffecten past deze stift goed; voor uitsluitend fijn detailwerk is een andere puntsoort mogelijk geschikter.
- Voor handlettering, journaling, sketchnotes en mandalakunst
- Robuuste punt voor lijnen en grotere vlakken
- Kleur met water te mengen voor aquareleffecten
- Punt blijft tot 24 uur zonder dop zonder uit te drogen
Veel gestelde vragen
Voor welke creatieve projecten is de STABILO Pen 68 in diepkoud grijs het meest geschikt?
Deze uitvoering past bij handlettering, journaling, sketchnotes en mandalakunst, maar ook bij tekenen en schilderen. De robuuste punt is handig wanneer u duidelijke lijnen wilt zetten of grotere vlakken wilt inkleuren.
Wat is praktisch aan de punt en de materiaalkeuze van deze Pen 68?
De punt kan tot 24 uur zonder dop zonder uit te drogen, wat prettig is tijdens een langere creatieve sessie. De dop en penbehuizing zijn gemaakt van 96% biobased kunststof volgens de massabalansbenadering.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een stift voor fijn detailwerk?
Kies deze Pen 68 wanneer u vooral krachtige lijnen, grotere kleurvlakken of met water gemengde aquareleffecten wilt maken. Voor zeer fijne details is een stift die daarvoor bedoeld is waarschijnlijk geschikter.