Presenteer visitekaartjes overzichtelijk op een balie of beurs
Met de Sigel VA130 visitekaartbak houdt u visitekaartjes zichtbaar en geordend op een plek waar klanten en bezoekers ze eenvoudig kunnen meenemen. De houder is geschikt voor een adviesbalie, showroom of beursstand. Zo hoeft u losse kaartjes niet verspreid op een tafel neer te leggen en kunnen bezoekers zelf een kaartje pakken.
De bak heeft drie vakken met ruimte voor 70 visitekaartjes per vak, samen 210 kaartjes. Dat maakt het mogelijk om bijvoorbeeld verschillende contactpersonen, afdelingen of kaarttypen apart aan te bieden. De transparante uitvoering laat de kaartjes goed zien en houdt de presentatie rustig, zonder dat de houder de aandacht van de kaarten afleidt.
Transparant hard plastic met drie afzonderlijke vakken
De visitekaartenbak is gemaakt van plexiglas, een hard, doorzichtig plastic. Doordat de houder geen deksel heeft, zijn de kaartjes direct beschikbaar om mee te nemen. Dat past vooral bij een plek waar regelmatig bezoekers langskomen en u visitekaartjes actief wilt aanbieden. Voor afgesloten opslag is deze uitvoering minder geschikt.
Controleer vóór aanschaf of uw kaartjes in de vakken passen. De houder is bedoeld voor visitekaartjes tot een breedte van 94 mm. Vooral bij afwijkende kaartformaten is het verstandig de breedte van uw kaarten te vergelijken met deze maat. De productnaam vermeldt ook 94 x 85 mm; controleer bij een afwijkend formaat of de kaartjes goed in de vakken liggen.
Wanneer kiest u voor deze visitekaartbak?
Deze uitvoering is praktisch als u meerdere stapels kaartjes tegelijk wilt presenteren en ze gescheiden wilt houden. Voor één soort kaart kan een houder met één vak voldoende zijn. De VA130 biedt juist drie aparte vakken, terwijl de transparante vorm helpt om de verschillende kaartjes zichtbaar te houden.
- Drie vakken voor het overzichtelijk aanbieden van verschillende visitekaartjes.
- Ruimte voor 70 kaartjes per vak, met een totale capaciteit van 210.
- Transparant plexiglas zodat kaartjes zichtbaar en direct bereikbaar zijn.
Veel gestelde vragen
Past deze houder bij een beursstand waar bezoekers zelf kaartjes meenemen?
Ja, de open houder presenteert visitekaartjes zichtbaar en maakt ze direct beschikbaar voor bezoekers. Met drie vakken kunt u verschillende stapels gescheiden aanbieden.
Wat is het praktische voordeel van het transparante plexiglas?
De kaartjes blijven goed zichtbaar, terwijl de houder zelf weinig visuele aandacht vraagt. Het harde, doorzichtige materiaal is geschikt voor presentatie op een balie, in een showroom of op een beurs.
Wanneer is deze uitvoering handiger dan een houder met één vak?
Kies de VA130 als u maximaal drie soorten kaartjes apart wilt presenteren, bijvoorbeeld voor verschillende contactpersonen of afdelingen. Voor één soort visitekaartje is een houder met één vak mogelijk voldoende.