Rode edding 250 voor whiteboards en flipovers
Met de rode whiteboardmarker edding 250 schrijft u duidelijk op whiteboards en flipovers. De rode kleur helpt om aandachtspunten, wijzigingen en belangrijke informatie zichtbaar te onderscheiden van andere notities. Daarmee is deze marker geschikt voor vergaderingen, lessen en presentaties waarin informatie snel leesbaar moet zijn voor een groep.
De ronde punt heeft een schrijfbreedte van 1,5 tot 3 mm. Dat biedt een praktische balans tussen goed zichtbare tekst en ruimte voor meerdere notities op een bord. De inkt droogt snel en is lichtbestendig. Op bijna alle gesloten oppervlakken, waaronder emaille en melamine, kunt u de markeringen droog uitwissen.
Praktisch bij overleg en dagelijks gebruik
Een handige eigenschap is de cap-off technologie: onder testomstandigheden volgens ISO 554 kan de marker meerdere weken zonder dop worden bewaard zonder uit te drogen. Dat is nuttig wanneer de stift tijdens een bespreking tussendoor op tafel blijft liggen. De marker heeft een hoogwaardige aluminium barrel en bevat geen toegevoegd butylacetaat.
Ook bij regelmatig gebruik kunt u de levensduur verlengen: de edding 250 is navulbaar met edding BTK 25 en edding BT 30 navulinkt. Voor vervanging van de punt zijn edding 250 reservepunten verkrijgbaar. Let er bij het navullen op dat u inkt kiest die geschikt is voor dit model. Gebruik de marker vooral op whiteboards en andere gesloten oppervlakken; de uitwisbaarheid op bijna alle gesloten materialen betekent niet dat ieder willekeurig oppervlak geschikt is.
Deze uitvoering past bij u als u rode aantekeningen wilt combineren met een marker die geschikt is voor zowel whiteboards als flipovers. De breedte van 1,5–3 mm is relevant wanneer teksten vanaf enige afstand leesbaar moeten zijn, maar u ook meerdere punten op een bord wilt kwijt kunnen.
- Rode inkt voor duidelijk herkenbare markeringen
- Ronde punt met een schrijfbreedte van 1,5–3 mm
- Navulbaar en voorzien van een aluminium barrel
Veel gestelde vragen
Wanneer is deze rode marker handig op een flipover naast een whiteboard?
U kunt de edding 250 gebruiken om op beide ondergronden te schrijven en markeren. De rode kleur maakt bijvoorbeeld aandachtspunten of wijzigingen herkenbaar tijdens een presentatie of overleg.
Wat is het voordeel van de cap-off technologie als de marker tijdens overleg open blijft liggen?
Onder testomstandigheden volgens ISO 554 kan de marker meerdere weken zonder dop worden bewaard zonder uit te drogen. Dat kan handig zijn wanneer u tijdens een bespreking regelmatig aantekeningen maakt.
Waarom kiezen voor deze edding 250 in plaats van een niet-navulbare marker?
Deze marker is navulbaar met edding BTK 25 en edding BT 30 navulinkt, en er zijn passende reservepunten verkrijgbaar. Dat maakt hem een passende keuze als u een rode whiteboardmarker zoekt die u na gebruik niet direct hoeft te vervangen.