Blauwe whiteboardmarker voor notities en presentaties
Met de Legamaster TZ 100 schrijft u in blauw op een whiteboard of flipover. Dat is praktisch wanneer u tijdens een overleg, les of brainstorm informatie zichtbaar wilt noteren en aanpassen. De ronde punt geeft een schrijfbreedte van circa 1,5 tot 3 mm: geschikt voor notities, korte toelichtingen en koppen die vanaf enige afstand leesbaar moeten zijn. De blauwe schrijfkleur helpt om tekst of aandachtspunten te onderscheiden van andere informatie op het bord.
Navulbaar en prettig in gebruik
De marker heeft een kunststof houder van 13,8 cm lang en 14 mm in diameter. De inkt is op alcoholbasis en reukarm, wat prettig kan zijn wanneer u de stift gebruikt in een vergaderruimte of klaslokaal. Omdat de marker navulbaar is, kunt u hem bij inktverbruik opnieuw vullen in plaats van direct een nieuwe marker te gebruiken.
De TZ 100 is bedoeld voor whiteboards en flipovers. Kies hem daarom wanneer u op die materialen wilt schrijven; gebruik hem niet als algemene marker voor andere oppervlakken. Houd er bij uw keuze rekening mee dat de schrijfbreedte circa 1,5 tot 3 mm is. Voor zeer kleine tekst kan een fijnere punt geschikter zijn, terwijl deze ronde punt ruimte geeft voor duidelijkere aantekeningen.
Deze uitvoering is vooral handig voor wie regelmatig op een bord schrijft en een navulbare marker zoekt voor zowel werkoverleg als presentaties. De lengte en diameter maken de stift herkenbaar als handzaam schrijfgerei, terwijl de ronde punt geschikt is voor uiteenlopende korte teksten en markeringen.
- Voor whiteboards en flipovers
- Blauwe inkt op alcoholbasis, met een reukarme samenstelling
- Ronde punt met een schrijfbreedte van circa 1,5 tot 3 mm
- Navulbare kunststof houder van 13,8 cm lang
Veel gestelde vragen
In welke situaties komt de TZ 100 het beste tot zijn recht?
Deze marker is geschikt voor notities, toelichtingen en korte koppen op een whiteboard of flipover. Door de blauwe schrijfkleur kunt u informatie op het bord markeren of onderscheiden.
Wat betekent de schrijfbreedte van 1,5 tot 3 mm voor mijn aantekeningen?
De ronde punt maakt lijnen binnen die breedte mogelijk, waardoor de marker geschikt is voor duidelijk leesbare tekst en markeringen. Voor heel kleine tekst kan een fijnere punt een betere keuze zijn.
Wanneer kies ik deze navulbare marker in plaats van een fijnere uitvoering?
Kies de TZ 100 wanneer u op whiteboards of flipovers schrijft en een blauwe lijn van circa 1,5 tot 3 mm wilt. Voor gedetailleerde, kleine aantekeningen is een fijnere punt geschikter.