Hygiënisch handen wassen met elleboogbediening
De Ingo-man Classic is een wandgemonteerde dispenser voor handzeep in standaardflessen van 500 ml. De lange bedieningsbeugel maakt bediening met de elleboog mogelijk. Dat is praktisch op plekken waar medewerkers regelmatig hun handen wassen en handcontact met de dispenser willen beperken, zoals in medische omgevingen en professionele keukens in de horeca.
De dispenser is gemaakt van aluminium en uitgevoerd in zilver. De pomp is eenvoudig te verwijderen voor hygiënische reiniging en de doseerhoeveelheid is instelbaar. Zo kunt u de afgifte afstemmen op het gebruik in uw ruimte. Het Classic-model is geschikt voor situaties waarin een toegankelijke zeepvoorziening en regelmatig reinigen belangrijk zijn.
Past bij standaardflessen van 500 ml
Deze dispenser is bedoeld voor standaard 500ml-flessen; controleer daarom vóór aanschaf of de fles die u wilt gebruiken in de houder past. De dispenser wordt aan de muur geplaatst en heeft afmetingen van 225 × 82 × 283 mm. Houd bij het bepalen van de montageplek rekening met voldoende ruimte om de lange beugel comfortabel met de elleboog te bedienen.
De bediening is handmatig: u drukt de beugel in om zeep te doseren. De uitvoering met lange beugel is vooral nuttig wanneer u de dispenser in een hygiënische werkroutine wilt opnemen, bijvoorbeeld bij een wastafel in een behandelruimte of horecakeuken. Voor een omgeving waar bediening met de hand geen bezwaar is, kan een eenvoudiger dispenser ook volstaan.
Waar u op let bij uw keuze
- Controleer of u standaardflessen van 500 ml gebruikt.
- Kies een wandplek met voldoende vrije ruimte voor de lange bedieningsbeugel.
- Houd rekening met de aluminium uitvoering en de afmetingen van 225 × 82 × 283 mm.
Veel gestelde vragen
In welke werkomgevingen komt de lange beugel het best tot zijn recht?
De dispenser is geschikt voor onder meer de medische sector en professionele keukens in de horeca. De elleboogbediening is praktisch wanneer u handcontact met de dispenser wilt beperken tijdens het werk.
Wat biedt deze aluminium Classic-dispenser naast een standaard zeepdispenser?
De lange beugel maakt bediening met de elleboog mogelijk. Daarnaast kunt u de pomp verwijderen voor hygiënische reiniging en de doseerhoeveelheid instellen.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een eenvoudiger dispenser?
Kies deze uitvoering als u een wanddispenser voor standaardflessen van 500 ml zoekt en bediening met de elleboog belangrijk vindt. Is handbediening in uw ruimte voldoende, dan heeft u mogelijk geen lange beugel nodig.