Lezen in zonnige omstandigheden met een zonne-leesbril
Wilt u buiten iets kunnen lezen zonder steeds te wisselen tussen uw gewone leesbril en zonnebril? De blauwe Zonnebril I Need You Milan combineert een zonnebril met leessterkte +2.00. Daarmee is deze uitvoering bedoeld voor wie bij het lezen in zonnige omstandigheden een correctie van +2.00 nodig heeft. Denk aan het lezen van een boek, menu of bericht wanneer u buiten zit.
De bril heeft een kunststof montuur met een modern ontwerp. Springveren maken het montuur flexibel en geschikt voor dagelijks gebruik. De bril is gemaakt van gerecycled plastic en wordt geleverd met een etui van gerecycled materiaal, zodat u hem kunt opbergen en meenemen wanneer u hem niet draagt.
Pasvorm en sterkte controleren
Voor een comfortabele keuze is het verstandig de maatvoering te vergelijken met een bril die u goed past. Het montuur is 50 mm breed en 45 mm hoog; de neusbrug is 20 mm. De opgegeven pupillenafstand is 62 mm. Controleer daarnaast of leessterkte +2.00 aansluit bij de correctie die u nodig hebt. Een zonne-leesbril is gericht op lezen en is niet automatisch de juiste keuze voor zicht op afstand.
De bril heeft een CE-markering. Houd er rekening mee dat de vermelde sterkte een leessterkte is: kies deze uitvoering dus niet alleen op basis van de blauwe kleur of het montuur, maar vooral wanneer +2.00 bij uw leesbehoefte past. Bij twijfel over de benodigde sterkte kunt u advies vragen aan een opticien.
- Zonne-leesbril met sterkte +2.00
- Flexibel kunststof montuur met springveren
- Gemaakt van gerecycled plastic, met etui van gerecycled materiaal
- Montuur: 50 mm breed en 45 mm hoog; neusbrug: 20 mm
Veel gestelde vragen
In welke situaties is de Milan met +2.00 handig?
Deze zonne-leesbril is bedoeld voor lezen in zonnige omstandigheden, bijvoorbeeld buiten met een boek of wanneer u een menu bekijkt. Hij past bij u als +2.00 overeenkomt met de leessterkte die u nodig hebt.
Wat bieden het gerecyclede kunststof en de springveren bij dagelijks gebruik?
Het montuur is gemaakt van gerecycled plastic en de springveren zorgen ervoor dat het montuur flexibel is. De maatvoering is 50 mm breed, 45 mm hoog en heeft een neusbrug van 20 mm; vergelijk die maten met een bril die u prettig vindt zitten.
Wanneer kiest u deze zonne-leesbril in plaats van een gewone zonnebril?
Kies deze uitvoering wanneer u tijdens het lezen buiten zowel een zonnebril als leessterkte +2.00 nodig hebt. Een gewone zonnebril biedt die leessterkte niet; voor zicht op afstand is deze leesbrilsterkte niet vanzelfsprekend geschikt.