Folio-dossiermap voor langdurige archivering
Voor organisaties die losbladige documenten langdurig willen bewaren, biedt de dossiermap Quantore ICN1 folio grijs een stevige en overzichtelijke oplossing. Denk aan administraties, archieven en kantoorafdelingen waar dossiers regelmatig worden aangevuld of geraadpleegd. De drie stofkleppen helpen losse papieren op hun plaats te houden, zodat documenten bij het opbergen minder gemakkelijk verschuiven.
De map is gemaakt van 250 grams chloor- en zuurvrij karton en is FSC-gecertificeerd. Met ICN1-kwaliteit en conformiteit met DIN ISO9706 is deze uitvoering geschikt voor archiefgebruik waarbij materiaalkeuze en bewaring belangrijk zijn. De grijze kleur maakt de map bovendien rustig en herkenbaar in een dossierkast of archief.
Let op het folioformaat en de toepassing
Met een formaat van 240 x 359 mm is deze dossiermap bedoeld voor foliodocumenten en grotere papieren die niet goed in een map voor een kleiner papierformaat passen. Controleer vóór aanschaf of uw documenten binnen dit formaat vallen. Voor langdurige bewaring van losse vellen is de combinatie van zuurvrij karton en drie stofkleppen praktisch; voor documenten die alleen tijdelijk of in een kleiner formaat worden opgeborgen, kan een andere mapuitvoering beter aansluiten.
Deze dossiermap is vooral geschikt wanneer u een dossier zonder perforeren wilt bewaren en de papieren bij elkaar wilt houden. De kleppen omsluiten de documenten aan drie zijden. Zo kiest u voor een archiefmap die is afgestemd op folioformaat en langdurige bewaring, in plaats van een standaardmap voor dagelijks, kortdurend gebruik.
- Folioformaat van 240 x 359 mm voor grotere documenten.
- Drie stofkleppen houden losse vellen bij elkaar.
- 250 grams chloor- en zuurvrij karton, FSC-gecertificeerd.
- ICN1-kwaliteit en conform DIN ISO9706 voor archiefgebruik.
Veel gestelde vragen
Voor welke dossiers is deze folio-dossiermap een passende keuze?
Deze map past bij professionele archieven en kantooradministraties die losse foliodocumenten langdurig willen bewaren. De drie stofkleppen helpen de vellen bijeen te houden zonder dat ze geperforeerd hoeven te worden.
Wat is het praktische voordeel van het zuurvrije karton en de drie stofkleppen?
Het chloor- en zuurvrije karton is geschikt voor langdurige bewaring en voldoet aan de genoemde ICN1- en DIN ISO9706-kwaliteiten. De stofkleppen houden losse documenten netjes op hun plaats in de map.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een standaard dossiermap?
Kies deze uitvoering wanneer u foliodocumenten van maximaal 240 x 359 mm wilt archiveren en archiefgeschikt materiaal belangrijk vindt. Voor kleinere documenten of dossiers die niet langdurig worden bewaard, kan een map in een kleiner formaat voldoende zijn.